BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Festa della zucca, Bonzeno (Bellano)

Sekmadienio pagrindinis akcentas buvo kelionė į Bonzeno (miestelio Bellano rajonas) moliūgų šventę. Vėlgi - kur yra Bonzeno, Carlo nelabai žinojo - pagal žemėlapį atrodė, kad bus ne ant ežero kranto, o “viduje”… Todėl vaizdas, kurį pamatėm, priparkavę automobilį, buvo malonus siurprizas abiems :) Taip, tikrai ne ant ežero kranto… Bet koks groooožis….

Šventė girdėjosi iš toli - šurmulys šurmuliauskas. Mažutėje teritorijoje aplink bažnyčią susigrūdę koks tūkstantis  žmogiukų valgo, geria vyną, šneka, juokiasi. Atvažiavome gal valanda iki šventės pabaigos - apdovanojimų… Kai nuėjome užsisakyt valgyti mums pasakė, kad reiks laukt kokią valandą :) Mes žmonės kantrūs, tai problemų dėl to nekėlėm :) Ir keliavom apžiūrėti moliūgų.

Šypseną ir intrigą sukėlė mažutis moliūgėlis, prie kurio buvo pririštas raštelis:

Parašyta: Moliūgas nr. 9 demonstruojamas parkinge, kadangi buvo neįmanoma jo perkelti čia.

Na ką, ėjome ieškoti moliūgo - milžino. Pakeliuj radome nerealaus grožio siauras senovines gatveles…

Kai kuriose sukurtos žavios moliūgų kompozicijos…

Kai kur tiesiog ant laiptų padėti moliūgai - ir šventės proga langai papuošti užuolaidomis su moliūgais…

Pasiekėm parkingą… Nerasti moliūgų buvo neįmanoma… Beje,vienas jų sveria 304 kg, kitas 298 kg. Įspūdinga, m?

Grįždami dar radome vynų prekiaujančius gamintojus iš Piemonte, tai nusipirkom nerealiai gardaus raudono… O viską apžiūrėjus pasirodė, kad jau ir mūsų eilė maisteliuj atėjo. Užsisakėm butelaitį vyno (papuošto šventės etikete!), ir gardžiai papietavom su fantastiška panorama…

Po visko dar galvojom išgerti kavutės ir amaro (likerio), pasirodė, kad kavutės aparatai buvo keturi ir visi sugedo :) (organizatoriai nesitikėjo tokio kiekio žmonių :) ). Amaro kainavo 3 eurus, tai nusprendėm pasidalint vienu. Bet čia juk Italija… Begurkšnojant prie baro, Carlo pakalbino barmeną, pagyrė už gerą organizavimą, pašnekėjo apie šį bei tą ir mums jau benuieinant jis sušuko “o gal norit dar taurelės?” :) Tai paragavom dar kito likerio :) Aš buvau jau labai linksma :) Ir tada dar keliavom apžiūrėti Orrido… O kas tas Orrido - paskutiniame šiandienos įraše :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Festa della zucca, Bonzeno (Bellano)”

  1.   Skechers Women's Shape Ups rašo:

    Assuredly, the most skechers uk gifted man errs who.

  2.   timberland boots rašo:

    Growing old is not Timberland Waterproof Boots upsetting

Rašyk komentarą